Pilotscholen

Deze pilotscholen nemen deel aan de pilot praktijkgericht programma nieuwe leerweg.

Dienstverlening en Producten

  1. 2College Durendael – Oisterwijk
  2. Ashram College – Nieuwkoop
  3. Berechja College – Urk
  4. Bornego College – Heerenveen
  5. BRAVO! College Cranendonck – Budel
  6. Campus 013 – Tilburg
  7. Esdal College – Oosterhesselen
  8. Hendrik Pierson College – Zetten
  9. Herbert Vissers College – Nieuw Vennep
  10. Het Rijks – Nijmegen
  11. Koningin Wilhelmina College – Culemborg
  12. Lentiz Dalton – Naaldwijk
  13. Maerlant – Brielle
  14. Over Betuwe College – Essenpas – Bemmel
  15. Penta Charles de Foucauld Mavo – Spijkenisse
  16. Stad en Esch – Meppel
  17. Taalbrug College – Eindhoven
  18. Vak College Hillegersberg – Rotterdam
  19. Walburg College – Zwijndrecht
  20. Wolfert Lansing – Bergschenhoek / Lansingerland

Economie en Ondernemen

  1. Bonhoeffercollege – Enschede
  2. Calvijn Groene Hart – Barendrecht
  3. Citadel College – Lent
  4. De la Salle – Baarle-Nassau
  5. Fioretti College – Lisse
  6. Fortes Lyceum – Gorinchem
  7. Goese Lyceum locatie Bergweg – Goes
  8. Het Rhedens – Dieren
  9. Huygens College – Heerhugowaard
  10. Johan de Witt scholengroep – Den Haag
  11. Kempenhorst College – Oirschot
  12. SG de Overlaat – Waalwijk
  13. Sint-Maartenscollege – Maastricht
  14. Spaarne College – Haarlem
  15. Stanislas beweeg vmbo – Rijswijk
  16. Teylingen college Leeuwenhorst – Noordwijkerhout
  17. Wellantcollege Anna Hoeve – Brielle
  18. Wellantcollege Westplas Mavo – Aalsmeer
  19. Willem van Oranje College – Waalwijk

Informatietechnologie

  1. Connect College – Echt
  2. CSG Liudger Splitting – Drachten
  3. Dongemond college – Made
  4. Elzendaalcollege – Boxmeer
  5. Gerrit Komrij College – Winterswijk
  6. Het Goese Lyceum locatie Oranjeweg – Goes
  7. ISG Arcus – Lelystad
  8. Jan van Brabant College – Helmond
  9. Koning Willem II College – Tilburg
  10. Krimpenerwaard College – Krimpen aan den IJssel
  11. Metameer jenaplan – Boxmeer
  12. Petrus Canisius College – Fabritius – Alkmaar
  13. rsg de Borgen – Leek
  14. SG De Rietlanden – Lelystad
  15. SG Lelystad – Lelystad
  16. SG Nelson Mandela – Purmerend
  17. Stedelijk Dalton Lyceum – Dordrecht
  18. Stellingwerf College – Oosterwolde

 

Zorg en Welzijn

  1. ABC Noorderlicht – Amsterdam
  2. Cals College – IJsselstein
  3. Etty Hillesum Lyceum – De Marke – Deventer
  4. Gereformeerde Scholengemeenschap Randstad Gymnasium Atheneum HAVO VMBO – Rotterdam
  5. Gomarus College vmbo – Groningen
  6. Jan van Brabant College Deltaweg – Helmond
  7. Lentiz Floracollege – Naaldwijk
  8. Norbertus Gertrudis Mavo – Roosendaal
  9. OSG Singelland – Drachten
  10. rsg de Borgen – Leek
  11. Sprengeloo – Apeldoorn
  12. Stad College – Almere
  13. Stedelijk College – Eindhoven
  14. Tessenderlandt – Breda
  15. Trias vmbo Krommenie onderdeel van Ovo-Zaanstad – Krommenie
  16. Willem van Oranje College – Wijk en Aalburg
  17. Zuiderlicht College – Amsterdam

Technologie en Toepassing

  1. 2College Cobbenhagenmavo – Tilburg
  2. BC Broekhin – Roermond
  3. Bonifatius mavo – Emmeloord
  4. Burgemeester Harmsma School – Gorredijk
  5. C.T. Stork College – Hengelo
  6. Carolus Clusius College – Zwolle
  7. Christelijk Lyceum Delft locatie Hof van Delft mavo/havo – Brielle
  8. Clusius College – Schagen
  9. Coornhert Lyceum – Haarlem
  10. CSG het Noordik – Almelo
  11. CSG het Streek Lyceum – Ede
  12. CSG Liudger – Waskemeer
  13. CSG Wessel Gansfort – Groningen
  14. Dockinga College VMBO-GT – Dokkum
  15. Don Bosco college – Volendam
  16. Dr. Knippenbergcollege – Helmond
  17. Eckartcollege – Eindhoven
  18. Esdal College locatie Boermarkeweg – Emmen
  19. Fioretti College – Veghel
  20. Globe College – Utrecht
  21. Insula College, locatie Koningstraat – Dordrecht
  22. ISW Hoogeland – Naaldwijk
  23. Jeroen Bosch College – ‘s-Hertogenbosch
  24. Kaj Munk College – Hoofddorp
  25. Kandinsky College – Nijmegen
  26. Libanon Lyceum – Rotterdam
  27. Lodewijkcollege – Terneuzen
  28. Markland College – Zevenbergen
  29. Metameer – Stevensbeek
  30. Mundus College – Amsterdam
  31. Newmancollege – Breda
  32. Northgo College – Noordwijk
  33. Oostwende College – Krimpen aan den IJssel
  34. OSG Singelland – Surhuisterveen
  35. Over-Y College – Amsterdam
  36. Revius lyceum – Doorn
  37. RSG ’t Rijks – Bergen op Zoom
  38. RVC de Hef – Rotterdam
  39. Scheepvaart en Transport College VMBO – Rotterdam
  40. SG de Dijk – Medemblik
  41. Stedelijk Dalton College – Alkmaar
  42. t Ravelijn – Steenbergen
  43. TooropMavo – Rotterdam
  44. Ubbo Emmius – Stadskanaal
  45. Vakcollege Thamen – Uithoorn
  46. Vechtdal College – Hardenberg
  47. Wellantcollege – Montfoort
  48. X11 media en vormgeving – Utrecht
  49. ZuidWestHoek College – Ossendrecht

 

Licentiegebonden programma’s

Bouwen, Wonen en Interieur

  1. Vak College Rijnmond – Katwijk
  2. Van Lodenstein College – Hoevelaken

Groen

  1. Nordwin College – Buitenpost
  2. Wellant vmbo en mavo- Dordrecht
  3. Wellantcollege Oegstgeest vmbo – Oegstgeest

Horeca, Bakkerij en Recreatie

  1. Omnia College – Gorinchem
  2. Staring College – Borculo
  3. Teylingen College KTS – Voorhout
  4. Valuascollege – Venlo

Maritiem en Techniek

  1. Scheepvaart en Transport College – Rotterdam

Media, Vormgeving en ICT

  1. 2College Ruivenmavo – Berkel-Enschot
  2. De Rooi Pannen vmbo – Tilburg

Mobiliteit en Transport

  1. Gilde Vakcollege Techniek – Gorinchem